jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۷۱۲۰۰۶   ۱۰ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۹

امیر موسوی در صبحگاه مشترک ارتش:

پدافند هوایی تحرکات آن سوی مرز را هم رصد می‌کند

جانشین فرمانده کل ارتش گفت: امروز دشمن به این نتیجه رسیده است که هزینه تجاوز به آسمان ایران برایش سنگین خواهد بود.

پدافند هوایی تحرکات آن سوی مرز را هم رصد می‌کند

مراسم صبحگاه مشترک ارتش به مناسبت دهم شهریور ماه روز پدافند هوایی با حضور امیر سید عبدالرحیم موسوی جانشین فرمانده کل ارتش و فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) برگزار شد.

جانشین فرمانده ارتش در این مراسم طی سخنانی به آمادگی پدافند هوایی اشاره کرد و گفت: پدافند حتی یک شب و یا یک روز هم در حالت غیرآماده نبوده است.

وی به مقابله با تجاوزات هوایی اخیر هواپیماهای بدون سرنشین به آسمان کشور اشاره و تاکید کرد: این نشاندن و یا انهدام پهپادهای متجاوز، نشانه آمادگی کامل پدافند هوایی است و امروز که 6 سال از تشکیل قرارگاه مستقل پدافند هوایی می گذرد، علی رغم همه تحریم‌ها، با تکیه بر توان داخلی، انواع تجهیزات ازجمله رادارهای راهبردی که قادر است تحرکات دشمن را آن سور مرزها رصد کند، ساخته شده و دشمن به این نتیجه رسیده است که هزینه تجاوز به آسمان ایران برایشان سنگین خواهد بود.

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت مقاومت در جهان اسلام اشاره کرد و گفت: قدرت مقاومت همان است که مردم آمرلی عراق با آن اسم خود را در تاریخ ثبت کردند و ما بزودی شاهد پیروزی آنها خواهیم بود.

جانشین فرمانده ارتش خاطرنشان کرد: در تاریخ سراغ نداریم که ملتی با تسلیم توانسته باشد آرمانها و ارزشهای خود را حفظ کند.

در این مراسم پس از سخنرانی امیر موسوی، یگانهای نمونه حاضر در میدان از مقابل جایگاه رژه رفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر