jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۱۷۳۰   ۰۹ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۲

پزشک جراح رضا نوروزی می‌گوید جراحی این بازیکن کاملا موفق و خوب بوده و این بازیکن فردا (دوشنبه) از بیمارستان ترخیص می‌شود و قبل از عید نوروز فوتبال بازی خواهد کرد.

زمان بازگشت مهاجم پرسپولیس به میادین

دکتر کیهانی درباره جراحی امروز (یکشنبه) روی زانوی رضا نوروزی افزود: این عمل امروز با موفقیت در بیمارستان گاندی انجام شد. کاملا راضی بودیم و در حال حاضر وضعیت عمومی رضا نوروزی هم کاملا خوب است و همه چیز طبق برنامه پیش رفت.

وی افزود: نوروزی فردا از بیمارستان مرخص خواهد شد. او به هیچ وجه استراحت مطلق نخواهد داشت و از همین فردا برنامه فیزیوتراپی این بازیکن آغاز خواهد شد.

دکتر کیهانی در پایان گفت: مهاجم پرسپولیس قبل از عید نوروز به میادین فوتبال باز می‌گردد و این هدیه‌ای از طرف ما به هواداران پرسپولیس است. کاملا امیدوارم که او مثل روز اول بازی کند و مانند عالیشاه که در گذشته بیمار من بود و دیشب گلزنی کرد، برای پرسپولیس گل بزند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها