jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۱۱۲۸۰   ۰۸ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۰

جام جم ورزشی: پرسپولیسی ها نباید از کاهش یک ماهه محرومیت پیام صادقیان خوشحال باشند چراکه به نظر می رسد این محرومیت تنها ۱۰ روز کاهش یافته است.

پیام صادقیان به خاطر هل دادن داور سه ماه محروم شد و پس از اعتراض قرمزها، این محرومیت به دو ماه کاهش یافت.

پرسپولیسی با محاسبه زمان بازی با فولاد(دیداری که به اخراج و محرومیت صادقیان انجامید) و همچنین تعطیلات بین هفته های آتی امیدوار شدند که به زودی صادقیان را در اختیار داشته باشند اما خوشحالی آنها دوام زیادی نداشت.

زمان محرومیت وی از زمان اعلام حکم محاسبه شده و جالب اینکه تعطیلات نیز در این زمان محاسبه نشده است، در واقع حدود ده روز از این محرومیت کاسته شده که چندان باب میل قرمزها نیست.

این اتفاق در حالی رخ داده که در موارد مشابه در کشورهای اروپایی از جمله محرومیت سوارز، خلاف این روال عمل شده است.

از سوی دیگر طبق گزارش داور، صادقیان در صحنه اخراج توهین نکرد و اخراج وی درست نبود و قرمزها امیدوار بودند که کارت قرمز وی بخشیده شود که این اتفاق نیز رخ نداد.

جالب اینکه مدیران پرسپولیس واکنشی به این مسئله نشان نداده اند و به نظر می رسد درگیری های داخلی باعث شده مدیریت باشگاه علاقه ای به موضع گیری در این موارد نداشته باشد.(نامه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر