jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۰۷۳۱   ۰۶ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۰

افسوس که اینجا ملاقات کریمی و عابدزاده نه در تمرینات پرسپولیس، که در ورزشگاه راه‌آهن رخ داده است.

تفاوت بزرگ پرسپولیس با رئال مادرید+ عکس

این دو عکس را وقتی کنار هم می‌گذاری، انگار غم عالم گریبانت را می‌گیرد. اولی رائول گونزالس را نشان می‌دهد که دیروز وقتی دلش تنگ شده، برای چندمین بار طی ماه‌های اخیر سر تمرینات رئال مادرید حاضر شده و به خوش و بش با وارث بازوبند کاپیتانی‌اش پرداخته است.
در عکس دیگر هم اتفاقا یک فوتبالیست بزرگ در کنار دروازه‌بان و هم‌تیمی سابق و اسطوره‌ای‌اش دیده می‌شود، اما افسوس که اینجا ملاقات کریمی و عابدزاده نه در تمرینات پرسپولیس، که در ورزشگاه راه‌آهن رخ داده است. اینکه راز اسطوره‌های در تبعید چیست، نیاز به ساعت‌ها بحث دارد. با این حال اما یک چیز روشن است؛ نه کریمی ما رائول آنهاست و نه پرسپولیس‌مان رئال آنها. همه ما به یک سهم مقصریم انگار...(جام)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر