jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۰۷۳۱   ۰۶ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۰

افسوس که اینجا ملاقات کریمی و عابدزاده نه در تمرینات پرسپولیس، که در ورزشگاه راه‌آهن رخ داده است.

تفاوت بزرگ پرسپولیس با رئال مادرید+ عکس

این دو عکس را وقتی کنار هم می‌گذاری، انگار غم عالم گریبانت را می‌گیرد. اولی رائول گونزالس را نشان می‌دهد که دیروز وقتی دلش تنگ شده، برای چندمین بار طی ماه‌های اخیر سر تمرینات رئال مادرید حاضر شده و به خوش و بش با وارث بازوبند کاپیتانی‌اش پرداخته است.
در عکس دیگر هم اتفاقا یک فوتبالیست بزرگ در کنار دروازه‌بان و هم‌تیمی سابق و اسطوره‌ای‌اش دیده می‌شود، اما افسوس که اینجا ملاقات کریمی و عابدزاده نه در تمرینات پرسپولیس، که در ورزشگاه راه‌آهن رخ داده است. اینکه راز اسطوره‌های در تبعید چیست، نیاز به ساعت‌ها بحث دارد. با این حال اما یک چیز روشن است؛ نه کریمی ما رائول آنهاست و نه پرسپولیس‌مان رئال آنها. همه ما به یک سهم مقصریم انگار...(جام)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر