jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۰۳۱۳   ۰۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۸

جام جم ورزشی: خبرهای رسیده از توافق نهایی فدراسیون فوتبال با کارلوس کی‌روش حکایت دارد؛ تا جایی که متن نهایی قرارداد هم در امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال در حال تنظیم است.

کفاشیان در حال تنظیم متن نهایی قرارداد کی‌روش

به گزارش جام جم ورزشی ، امروز (چهارشنبه) همه اصحاب رسانه منتظر امضای قرارداد کی‌روش یا شنیدن خبر جدایی مربی پرتغالی از تیم ملی ایران هستند اما خبرهای رسیده حاکی از توافق نهایی فدراسیون با کارلوس کی‌روش است تا جایی که متن نهایی قرارداد هم در امور بین‌الملل فدراسیون در حال تنظیم است.

ظاهرا علی کفاشیان امروز صبح در دفتر خود در کنار مشاورانش در حال بررسی و تنظیم نهایی متن قرارداد کی‌روش هستند تا پس از آماده شدن کار به او اطلاع دهند تا کی‌روش هم به فدراسیون فوتبال برود.

از طرفی کی‌روش هم منتظر تماس فدراسیون است. طرفین از طریق ایمیل با هم در ارتباط هستند و به نظر می‌رسد امروز کار به سرانجام برسد. گفته می‌شود کی‌روش که پیش از این عنوان کرده بود دیگر فقط برای امضای قرارداد به فدراسیون می‌آید و مذاکرات را تمام شده می‌داند، عصر امروز به فدراسیون دعوت شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر