jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۱۰۳۱۳   ۰۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۸

جام جم ورزشی: خبرهای رسیده از توافق نهایی فدراسیون فوتبال با کارلوس کی‌روش حکایت دارد؛ تا جایی که متن نهایی قرارداد هم در امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال در حال تنظیم است.

کفاشیان در حال تنظیم متن نهایی قرارداد کی‌روش

به گزارش جام جم ورزشی ، امروز (چهارشنبه) همه اصحاب رسانه منتظر امضای قرارداد کی‌روش یا شنیدن خبر جدایی مربی پرتغالی از تیم ملی ایران هستند اما خبرهای رسیده حاکی از توافق نهایی فدراسیون با کارلوس کی‌روش است تا جایی که متن نهایی قرارداد هم در امور بین‌الملل فدراسیون در حال تنظیم است.

ظاهرا علی کفاشیان امروز صبح در دفتر خود در کنار مشاورانش در حال بررسی و تنظیم نهایی متن قرارداد کی‌روش هستند تا پس از آماده شدن کار به او اطلاع دهند تا کی‌روش هم به فدراسیون فوتبال برود.

از طرفی کی‌روش هم منتظر تماس فدراسیون است. طرفین از طریق ایمیل با هم در ارتباط هستند و به نظر می‌رسد امروز کار به سرانجام برسد. گفته می‌شود کی‌روش که پیش از این عنوان کرده بود دیگر فقط برای امضای قرارداد به فدراسیون می‌آید و مذاکرات را تمام شده می‌داند، عصر امروز به فدراسیون دعوت شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر