با رای کمیته انضباطی

پرسپولیس و ملوان جریمه شدند

جام جم ورزشی: برنامه "90" این هفته به بررسی دیدارهای دو هفته از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اختصاص داشت.
کد خبر: ۷۰۹۸۳۶
آنچه که فردوسی پور در 90 شب گذشته به تصویر کشید

این مساله باعث شده بود که کنداکتور برنامه بسیار فشرده باشد.برنامه "90" این هفته در حالی پخش شد که در فاصله برنامه هفته قبل تا این برنامه، بازی‌های دو هفته لیگ برتر انجام شده بود. همین مساله باعث شده بود که بخش‌های برنامه "90" فشرده‌تر از همیشه پخش شوند.
به گزارش ایسنا، بیشتر زمان برنامه این هفته – که دیرتر از همیشه هم شروع شده بود – به پخش گزیده بازی‌های هفته چهارم و پنجم لیگ برتر فوتبال و بررسی عملکرد داوران این بازی‌ها اختصاص داشت.
پاسخ فردوسی‌پور به نماینده منتقد مجلس
پس از آن که در برنامه هفته قبل "90" درباره خشکی زاینده‌رود مطلبی پخش شد، یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مجری این برنامه خواست که به جای اظهارنظر درباره رود کارون به کار خود بپردازد. عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته تاکید کرد که همیشه دغدغه محیط زیست داشته و در اظهارنظر هفته قبلش هیچ اشاره‌ای به رود کارون نداشته و هدفش تنها جلب توجه مسئولان کشور برای مسائل محیط زیستی بوده است.
کفاشیان: کی‌روش 99 درصد در ایران می‌ماند
رئیس فدراسیون فوتبال نخستین مهمان تلفنی برنامه این هفته بود. علی کفاشیان درباره آخرین وضعیت کارلوس کی‌روش گفت: در آخرین بحث‌ها از قرارداد چهار ساله حرف زدیم البته دارای سه مرحله است. نخست جام ملت‌های آسیا، دوم تا صعود به جام جهانی و سومین مرحله تا جام جهانی است.
وی ادامه داد: درباره مبلغ قرارداد به تفاهم رسیدیم و همچنین چندین بند دیگر اما درباره بندهایی مانند حق فسخ قرارداد هنوز توافق صورت نگرفته که باید حل شوند. در نهایت باید مشخص شود که در صورت فسخ قرارداد هر طرف چه میزان خسارت بپردازد.
کفاشیان ادامه داد: بحث کی‌روش هم این است که اگر بحث فسخ قرارداد کاملا در اختیار فدراسیون باشد در صورت تغییر ریاست فدراسیون ممکن است موقعیت‌اش به خطر بیفتد. همچنین ما دستیاران کی‌روش را کاهش دادیم.
وی درباره مصاحبه وزیر ورزش درباره مدیریت فدراسیون و شائبه دخالت دولت در فوتبال گفت: وزیر ورزش عضو مجمع فدراسیون فوتبال است و صحبت‌هایش هم برای کمک به اداره فوتبال است. ماده 33 اساس‌نامه فدراسیون آمده که تمامی اعضای هیات رئیسه فدراسیون باید از طریق مجمع انتخاب یا تغییر کنند. ما هم اگر بخواهیم کسی را تغییر دهیم باید درخواستش را به مجمع بدهیم.
کفاشیان در پایان گفت: کی‌روش به احتمال 99 درصد در ایران ماندگار است مگر آن که امروز (سه‌شنبه) اتفاق‌های غیر مترقبه رخ دهد.

لژیونرها و حضور هاشمیان در کنار گواردیولا
در ادامه برنامه گزارش عملکرد لژیونرهای فوتبال ایران پخش شد و همچنین به حضور وحید هاشمیان در تمرین بایرن مونیخ و آموزش زیر نظر پپ گواردیولا اشاره شد.

کودکان کار
دوربین برنامه "90" این هفته به سراغ کودکانی رفته بود که برای امرار معاش خود و خانواده مجبورند که وارد بازار کار شوند. تعدادی از این کودکان پیش از دیدار پرسپولیس و ذوب‌آهن در ورزشگاه آزادی در قالب دو تیم فوتبال بازی کردند و به این ترتیب به سوژه برنامه‌سازان "90" تبدیل شدند.

نظرسنجی
نظرسنجی پیامکی برنامه درباره انتخاب زیباترین گل مرداد ماه لیگ برتر فوتبال بود که در پایان از بین بیش از 2 میلیون و 100 هزار شرکت‌کننده در این نظرسنجی، 36 درصد به گل پیام صادقیان بازیکن پرسپولیس رای دادند. صادقیان این گل را از روی یک ضربه ایستگاهی وارد دروازه حریف کرده بود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها