jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۸۱۰   ۰۳ شهريور ۱۳۹۳  |  ۲۳:۰۸

جام جم ورزشی: نیکی کریمی کارگردان و بازیگر مشهور سینمای ایران به انتقاد از مصرف بی رویه آب و چالش سطل یخ در ایران پرداخت.

انتقاد کنایه آمیز نیکی کریمی از علی کریمی و اسراف آب+عکس

به گزارش جام جم ورزشی، تب چالش سطل یخ همچنان در ایران داغ است و فیلم افرادی که این چالش را انجام می دهند در شبکه های اجتماعی به صورت سریالی هر روز منتشر می شود.

این چالش اقدامی خیرخواهانه در حمایت از یک بیماری است که از کشورهای اروپایی و آمریکایی کلید خورد و چند روز پیش با حضور علی کریمی در این چالش و انجام آن در حضور دوربین تب آن در ایران هم داغ شد.

نیکی کریمی کارگردان و بازیگر سینما ایران در صفحه اینستاگرام خود به شدت در این خصوص موضع منفی گرفت. او به صورت تلویحی از علی کریمی و کسانی که این چالش را در ایران انجام داده و می دهند، انتقاد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر