jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۸۱۰   ۰۳ شهريور ۱۳۹۳  |  ۲۳:۰۸

جام جم ورزشی: نیکی کریمی کارگردان و بازیگر مشهور سینمای ایران به انتقاد از مصرف بی رویه آب و چالش سطل یخ در ایران پرداخت.

انتقاد کنایه آمیز نیکی کریمی از علی کریمی و اسراف آب+عکس

به گزارش جام جم ورزشی، تب چالش سطل یخ همچنان در ایران داغ است و فیلم افرادی که این چالش را انجام می دهند در شبکه های اجتماعی به صورت سریالی هر روز منتشر می شود.

این چالش اقدامی خیرخواهانه در حمایت از یک بیماری است که از کشورهای اروپایی و آمریکایی کلید خورد و چند روز پیش با حضور علی کریمی در این چالش و انجام آن در حضور دوربین تب آن در ایران هم داغ شد.

نیکی کریمی کارگردان و بازیگر سینما ایران در صفحه اینستاگرام خود به شدت در این خصوص موضع منفی گرفت. او به صورت تلویحی از علی کریمی و کسانی که این چالش را در ایران انجام داده و می دهند، انتقاد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها