jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۹۵۱۵   ۰۳ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۰

جام جم ورزشی: محسن خلیلی از علی دایی درخواست جالبی دارد.

درخواست جالب محسن خلیلی از علی دایی

به گزارش جام جم ورزشی ،محسن خلیلی که سابقه آقای گلی در لیگ را با پیراهن پرسپولیس دارد اخیرا تصمیم گرفته دوباره به میادین فوتبال برگردد. تیم صبای قم آخرین تیم لیگ برتری خلیلی بود که برمی گردد به دو فصل پیش و بعد از آن این بازیکن دیگر در سطح اول فوتبال ایران دیده نشد.

خلیلی در آخرین اظهارات خود اعلام داشته که قصد دارد به میادین فوتبال برگردد. او در این باره گفته است: چند وقتی است تمرینات خود را شروع کرده ام، اما برای اینکه شرایطم بهتر شود باید در تمرینات تیمی شرکت کنم از این رو قصد دارم با علی دایی تماس گرفته و از او اجازه حضور در تمرینات پرسپولیس را بگیرم. چنانچه دایی موافقت کند به زودی در تمرینات سرخپوشان حاضر خواهم شد.

این در حالی است که پرسپولیس پس از مصدومیت شدید رضا نوروزی مهاجم جدیدی جایگزین او نکرده و خلیلی این شانس را برای خود قائل شده است که بتواند دوباره به پرسپولیس برگردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها