jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۴۳۲   ۰۳ شهريور ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۷

جام جم ورزشی: برای فالکائو که یکی از گران ترین ستاره های تاریخ فوتبال است هیچ چیز بهتر از این نیست که پس از مدت ها مصدومیت با گلزنی به فوتبال برگردد.

بازگشت باشکوه ستاره مصدوم +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، هفته سوم لوشامپیونه فرانسه شب گذشته با برگزاری 3 دیدار به پایان رسید که در حساس ترین بازی موناکو که این فصل نتایج خوبی کسب نکرده بود موفق شد با درخشش رادامل فالکائو گلزن کلمبیایی خود با یک گل نانت را شکست دهد و اولین برد خود را در رقابت‌های این فصل کسب کند.

تک گل این دیدار را رادامل فالکائو مهاجم کلمبیایی در دقیقه 45 بازی به ثمر رساند تا این بازیکن شروع خوبی در تیمش داشته باشد. او مدت ها مصدوم بود و به دلیل این مصدومیت از اواسط فصل گذشته دیگر بازی نکرده بود. فالکائو جام جهانی را هم از دست داده بود.

*تابلوی نتایج سایر دیدارها

سن اتین صفر – رن صفر

لیون صفر – لانس یک

موناکو یک – نانت صفر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها