jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۸۶۱۶   ۰۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۳

جام جم ورزشی: به نظر می رسد باشگاه الشحانیه قطر از خرید مهرداد پولادی پشیمان شده است.

الشحانیه از خرید پولادی منصرف شد؟!

به گزارش جام جم ورزشی ، منابع رسمی از پیوستن مهرداد پولادی به الشحانیه خبر می دهند این در حالی است که خبر می رسد باشگاه قطری به دلیل جنبه های غیر قانونی انتقال مدافع سرخپوشان از خرید وی منصرف شده اند.

پرسپولیسی ها اعلام کرده اند که ITC پولادی را نمی دهند تا از همین الان مشکلات زیادی سر راه پولادی سبز شود.

مانعی که سر راه ملی پوش پرسپولیس برای پیوستن به الشحانیه قرار گرفته بسیار بزرگ است اما با این حال هر لحظه باید منتظر خبرهای جدیدی بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها