jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۷۵۶۵   ۲۸ مرداد ۱۳۹۳  |  ۲۲:۳۰

ادعای عجیب یک بازیکن لیگ برتری

تمام بازیکنان فوتبال ایران قلیانی هستند!

کاپیتان استقلال خوزستان گفت: تمام بازیکنان فوتبال در ایران قلیان می‌کشند!

تمام بازیکنان فوتبال ایران قلیانی هستند!

هادی خنیفر که در دیدار امشب تیمش مقابل فولاد خوزستان از زمین مسابقه خارج شد با بیان اینکه برای تماشاگران فولاد متأسفم، اظهار داشت: آنها هر نوع توهینی که می‌خواهند به بازیکنان می‌کنند. همه بازیکنان ایران قلیانی هستند و درست نیست به من و بازیکنان استقلال خوزستان این نسبت را بدهند.

وی با بیان اینکه آیا فقط بازیکنان فولاد سالم هستند، افزود: تماشاگران فولاد هر طور که بخواهند با آبرو و شرف بازیکنان حریف بازی می‌کنند و نسبت به آنها به قضاوت می‌پردازند.

خنیفر تأکید کرد: امیدوارم در این بازی تماشاگران فولاد همان‌طور که من محروم شدم، محروم شوند تا عدالت در این خصوص به طور مساوی برقرار شود.

کاپیتان استقلال خوزستان در پایان گفت: کارت زرد اولم سالم بود اما کارت زرد دوم به هیچ وجه درست نبود چون من تمارض نکردم و داور باید برای استقلال خوزستان پنالتی می‌گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها