jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۶۳۸۰   ۲۶ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۸

اومانیا با چه پولی به ایران آمد؟

قرارداد نجومی پرسپولیس با مدافع کاستاریکایی

شاید خیلی جالب باشد بدانیم مدافع تیم ملی کاستاریکا شگفتی ساز جام جهانی 2014 با چه قرارداد نجومی حاضر شده تیمی از ایران را بر تن کند.

قرارداد نجومی پرسپولیس با مدافع کاستاریکایی

به گزارش جام جم ورزشی، پرسپولیس با میشاییل اومانا به توافق نهایی رسیده است، تا نقاط ضعف خط دفاعی خود را بپوشاند و احتمال اینکه وی در مقابل ملوان به میدان برود خیلی زیاد است.

گمانه زنی زیادی در خصوص مبلغ قرارداد این بازیکن شده اما تا به حال رقم‌ اصلی قرارداد این بازیکن اعلام نشده است. اینکه این مدافع فصل گذشته با ساپریسا قراردادی ۱۵۰ هزار دلاری بسته بود، دلیل نمی‌شود او با چنین مبلغی به ایران بیاید.

جالب است بدانید باشگاه فولاد در نقل و انتقالات همین فصل به این مدافع پیشنهادی ۲۷۰ هزار دلاری داده بود اما این بازیکن پیشنهاد فولاد را قبول نکرد.

طبق شنیده‌ها و بر اساس توافق طرفین، این بازیکن بیشتر از ۲ برابر پیشنهاد فولاد با پرسپولیس قرارداد خواهد بست و مبلغ قراردادش حدود ۵۶۰ هزار دلار خواهد بود.

تنها دلیل آمدن این مدافع به ایران نیز نداشتن پیشنهاد جدی از آن سوی آب‌هاست و اینکه ۱۵ روز به پایان نقل و انتقالات اروپا مانده، تیمی به این بازیکن پیشنهاد نداده است تا او با مبلغی بسیار بالاتر از پیشنهادهای احتمالی به ایران بیاید و برای پرسپولیس بازی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها