jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۶۳۷۸   ۲۶ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۸

میشل اومانا مدافع تیم‌ملی‌ کاستاریکا که با صلاحدید علی دایی برای ثبت قرارداد با پرسپولیس به تهران آمد، طی دیروز و امروز مشغول انجام معاینات و تست های پزشکی است

اومانا به بازی با ملوان نمی‌رسد

او احتمالا تا ساعات دیگری با پرسپولیس قرارداد رسمی امضا می‌ کند اما حضور او در بازی روز چهارشنبه مقابل ملوان بسیار بعید به نظر می‌ رسد.

باشگاه پرسپولیس بلافاصله پس از ثبت قرارداد با این بازیکن باید از طریق تی ام اس مجوز بازی این بازیکن را دریافت کند. مراحل اداری که یکی، دو روزی طول می‌ کشد و به غیر از این ها بسیار بعید است که علی دایی مدافعی که فرصتی برای هماهنگی با دیگر عوامل خط دفاعی اش نداشته را در بازی حساس خارج از خانه مقابل ملوان به میدان بفرستد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها