jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۰۴۱۷۶   ۲۰ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

خزانه‌دار اتاق بازرگانی تهران با اعلام این که احتمال مصادره شرکت هواپیمایی «اُنر» متعلق به بابک زنجانی در ترکیه وجود دارد، از کاهش رقم بدهی این بدهکار نفتی خبر داد.

حمید حسینی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به این که رقم بدهی بابک زنجانی حدود 7/2 یا 8/2 میلیارد یورو بود، گفت: با تحویل دو دستگاه دکل حفاری دریایی متعلق به زنجانی به قیمت 600 تا 700 میلیون یورو به شرکت پتروپارس، این رقم، از بدهی‌های این فرد کسر شد.

وی خاطرنشان کرد: در صورت تمایل نداشتن شرکت ملی نفت ایران مبنی بر دریافت اموال زنجانی به ازای بدهی‌های نفتی او، دو مشتری داخلی و خارجی برای خرید اموال مورد نظر ابراز تمایل کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر