jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۰۲۷۱۲ ۱۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۳

جانشین پلیس راهور تهران خبر داد:

گردش به راست نابجا، 100 هزار تومان

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: جریمه 100 هزار تومانی در انتظار رانندگانی است که در تقاطع های پایتخت گردش به راست کنند.

گردش به راست نابجا، 100 هزار تومان

سرهنگ حسن عابدی تجاوز به حریم عابران پیاده و امکان بروز حوادث برای آنان را مهمترین معایب این اقدام برشمرد.

وی افزود: براساس قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی این اقدام تخلف محسوب شده و رانندگان باید از آن اجتناب کنند.

سرهنگ عابدی گفت: برخی از رانندگان تصور می کردند که در هنگام چراغ قرمز مجاز به گردش به راست هستند که این موضوع کاملا مغایر با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی است البته رانندگان در هنگام چراغ قرمز در چهار راه ها و تقاطع های پایتخت فقط زمانی مجاز به گردش به راست هستند که راه مجاز برای گردش به راست در نظر گرفته باشند و یا اینکه تابلوی مجاز برای این کار نصب شده باشد.

وی از نصب دوربین های کنترل تخلفات در اکثر تقاطع های تهران خبر داد و افزود: این دوربین ها اقدام به ثبت تخلفات رانندگان در نقاط مختلف پایتخت می کنند و رانندگان متخلف اعمال قانون می شود.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: در آینده نزدیک تمامی تقاطع های تهران به دوربین های ثبت تخلفات رانندگان مجهز می شوند.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر