jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۰۲۲۸۸   ۱۴ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۳

5 پسر شرور حین خوشگذرانی دستگیر شدند

یورش پلیس به شب نشینی اوباش خطرناک

۲

پاتک شبانه به خانه شیشه ای اراذل منطقه نواب تهران منجر به دستگیری پنج اوباش خطرناک شد.

یورش پلیس به شب نشینی اوباش خطرناک

در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با اراذل و اوباش، اخباری به پایگاه هشتم پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ فرستاده شد.

این خبر حکایت از آن داشت فردی به هویت «منصور» در محله نواب تهران اقدام به جمع کردن اوباش، ایجاد مزاحمت، شرب خمر و سلب آسایش از اهالی می کند لذا پس از انجام تحقیقات لازم و تایید موضوع مراتب به مقام محترم قضایی منعکس و با کسب مجوز لازم اکیپی از ماموران شبانه به سمت مخفیگاه متهم اعزام و پس از حصول اطمینان از وجود افراد در محل با رعایت موازین شرعی و قانونی و یک عملیات ضربتی به منزل وارد شدند.

سرهنگ علیرضا محرابی رییس پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود:ماموران در پاتک خود، 5 نفر به هویت های منصور، عابد، مهرداد، جمشید و حسام را دستگیر و در بازرسی از منزل متهمان، 2 عدد پایپ، آلات و ادوات مواد کشف و همگی به مقر دلالت شدند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
سیامك
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
نگران نباشید كمتر از یك هفته دیگر همه آزاد میشوند.
۰
۰
حامد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۵
این بیخودها را در شهر آنقدر بچرخانید كه عبرت شود
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر