jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۸۶۰۴   ۳۱ تير ۱۳۹۳  |  ۲۲:۳۴

یک شهروند از مشکین‌شهر: کارت بیمه طلایی فرهنگیان هنوز به‌دست ما نرسیده است و در این بیمه هزینه‌های دندانپزشکی را اصلا در نظر نگرفته‌اند. چرا؟

کریمی از کرج: در محدوده چهارراه طالقانی کرج تعداد دستفروشان به‌قدری زیاد است که عبور و مرور را برای عابران مشکل کرده است. از شهرداری منطقه می‌خواهیم به این مشکل رسیدگی کند.

یک شهروند: چرا استخدام پرستاران باز هم به‌شرکت‌های واسطه واگذار شده است؟

یک شهروند از هرمزگان: از مسئولان ذی‌ربط می‌خواهیم نسبت به آسفالت بهشت زهرای دهستان رضوان هرمزگان اقدام کنند.

یک شهروند از بروجن: قیمت خودروی پراید بیش از پنج میلیون تومان افزایش داشته است چگونه است که مسئولان وزارت صنایع می‌گویند که فقط 2 تا 5 درصد گران شده است؟

روی خط 162

یک شهروند از تهران: چرا مشکل بیمه فرهنگیان حل نمی‌شود، هم‌اکنون با ما هیچ‌گونه قراردادی ندارند و هزینه‌های قبلی بیمه ما را نه بیمه‌گذار قبلی پرداخت می‌کند و نه بیمه جدید.

یک شهروند: حدود 1.5 سال است که آزمون شرکت نفت برگزار شده است؛ ولی نتایج آن را اعلام نمی‌کنند.

یک شهروند از بوئین‌زهرا: چند سال است که توابع بوئین زهرا گاز ندارد و مسئولان نیز قول دادند که گازرسانی به آن مناطق انجام شود، ولی فقط در حد قول بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر