jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۶۹۷۹۷۰   ۳۰ تير ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۰

سیاوش اکبرپور از نظر روحی در بدترین شرایط ممکن قرار دارد و پس از آنکه در روزهای گذشته گفته می شد شاید از فوتبال خداحافظی کند اما به تیم پدیده پیوست و با این تیم قرارداد داخلی امضا کرد.

باشگاه پدیده مهاجم سابق استقلال را تهدید کرد

به گزارش جام جم ورزشی اما بازیکن سابق استقلال تا به امروز که روز آخر نقل و انتقالات است حاضر نشده قراردادش را به صورت رسمی با تیم تازه وارد مشهدی ثبت کند. از همین رو سرپرست باشگاه پدیده این بازیکن را تهدید کرد در صورتی که تا عصر امروز قراردادش را ثبت نکند نام این بازیکن را از لیست خارج خواهند کرد. حسینی در این خصوص گفت: قرارداد داخلی این بازیکن بسته شده و کارهایش را انجام دادیم و منتظر هستیم که برای ثبت قرارداد اقدام کند اما متاسفانه هنوز به مشهد نیامده و مشخص نیست چه کاری انجام خواهد داد. او با ما صحبت‌هایش را کرده و قرارداد داخلی‌اش را هم امضا کرده اما قرار بود مشکلاتش را با استقلال حل کند و فکر می‌کنم اگر تا عصر امروز قراردادش را با ما امضا نکند نامش را از لیست پدیده خارج می‌کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر