jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۶۳۳۲   ۲۴ تير ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۶

مدیر عامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی مدعی شد برگزاری جایزه‌های ادبی کشور از جمله جایزه جلال‌آل‌احمد، پروین اعتصامی و گام اول جزو ماموریت‌های بنیاد شعر و ادبیات داستانی است و باید به این بنیاد واگذار شود.

مهدی قزلی، مدیر عامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی با بیان این مطلب به مهر گفت: با همه احترامی که برای خانه کتاب قائلم، بر این باورم که این جایزه ادبی باید از خانه کتاب جدا شده و برگزاری آن به بنیاد شعر و ادبیات داستانی که متولی شعر و ادبیات داستانی در کشور است واگذار شود. قزلی ادامه داد: زمانی که این جوایز ادبی تاسیس شدند بنیاد ادبیات داستانی وجود نداشته است ولی اکنون با توجه به ماموریتی که برای این بنیاد تعریف شده است؛ باید برگزاری این جوایز به بنیاد واگذار شود. در این زمینه مذاکراتی هم با آقای میرزایی و آقای صالحی خواهیم داشت و به صورت جدی‌تر نیز آن را دنبال خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خطر رانت‌خواری در واردات واکسن

خطر رانت‌خواری در واردات واکسن

دکتر سیدعلیرضا مرندی، رئیس فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران در نامه مهمی به دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چند نکته مهم و اساسی در زمینه واکسن و ایمن‌سازی جامعه علیه ویروس کرونا متذکر شدند. در این نامه به موارد مهمی در خصوص خرید واکسن و فرآیند واکسیناسیون اشاره شده است که به نظر می‌رسد باید مورد توجه دولت و نظام سلامت قرار گیرد.

بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر