jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۹۳۹۸۳   ۱۸ تير ۱۳۹۳  |  ۱۶:۴۰

بر اساس نظرسنجی پیامکی روزنامه جام جم پیش بینی شد:

آلمان و هلند به فینال جام بیستم می رسند

در نظرسنجی پیامکی روزنامه جام جم مبنی بر اینکه پیش بینی می کنید کدام دو تیم به فینال جام جهانی 2014 برزیل برسند، بیش از یک سوم شرکت کنندگان گفته اند آلمان و هلند دو تیمی خواهند بود که در بازی نهایی برای کسب جام با هم خواهند جنگید.

آلمان و هلند به  فینال جام بیستم می رسند

این نظرسنجی در صفحه 20 شماره روز دوشنبه هفته جاری روزنامه جام جم و یک روز پیش از آغاز مسابقات مرحله نیمه نهایی جام بیستم به چاپ رسیده بود.

در این نظرسنجی از خوانندگان روزنامه پرسیده شده بود: پیش بینی می کنید کدام دو تیم به فینال جام جهانی برسند؟

1. برزیل - آرژانتین

2. برزیل - هلند

3. آلمان - هلند

4. آلمان - آرژانتین

از میان انبوه پاسخهای ارسال شده، 35.68 درصد گزینه سه را انتخاب و پیش بینی کرده اند آلمان و هلند به بازی آخر می رسند.

32.66 درصد نیز گفته اند آلمان و آرژانتین دو تیمی خواهند بود که روز یکشنبه آینده مسابقه نهایی برای کسب جام را برگزار می کنند.

اما در حالی که هنوز مسابقه شب گذشته میان آلمان و برزیل که با شکست سنگین 7 بر یک تیم میزبان همراه بود، انجام نشده بود، خوانندگان جام جم شانس بالایی برای کسب جام از سوی برزیل نمی دیدند.

در نظرسنجی پیامکی جام جم، فقط 20 درصد گزینه یک یعنی حضور برزیل و آرژانتین در بازی نهایی را برگزیده اند و کمتر از آن، یعنی 11 درصد مخاطبان جام جم هم به گزینه برزیل – هلند رای داده اند.

با شکست برزیل و صعود آلمان، حالا امشب همه چشم ها به قاب تلویزیون خیره خواهد شد تا ببینند دومین فینالیست جام بیستم کدام تیم خواهد بود؟ هلند یا آرژانتین؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر