معاون سیما در بازدید از پشت صحنه برنامه عنوان کرد:

برخی‌ها می‌خواهند «ماه عسل» را تخریب کنند

ماه عسل ، شب گذشته علاوه بر زن و شوهر جوانی که مقابل دوربین با آنها گفت و گو می کرد، میهمانانی هم پشت دوربین ، در استودیو داشت.
کد خبر: ۶۹۳۸۶۵
برخی‌ها می‌خواهند «ماه عسل» را تخریب کنند

معاون سیما و مدیر شبکه سه، شب گذشته با حضور در محل استودیو برنامه پیش از افطار «ماه عسل» ضمن بازید از پشت صحنه این برنامه با عوامل تولید و پخش آن دیدار و گفت و گو کردند.

در گفتگوی صمیمانه مدیران سیما با عوامل تولید ، حرف های شنیدنی رد و بدل شد ، معاون سیما بعد از خداقوت و خسته نباشید به عوامل برنامه خطاب به تهیه کننده آن گفت: خوشبختانه تیم خوب و کاربلدی دارید. ماه عسل، سال به سال دیدنی تر می شود، یعنی ماه تر و عسلی تر و خوردنی تر و دیدنی تر می شود و علیخانی هم به مزاح پاسخ داد: البته بعضی ها می گویند که ماه عسل، مربا شده است.

/Media/Image/1393/04/18/635405033787398707.jpg

دارابی درباره سوژه های برآمده از واقعیت اجتماعی این برنامه گفت: ما که سن و سالمان به سال های قبل از انقلاب می رسد، خوب یادمان هست که فقر یک موضوع عمومی بود همه باید کار می کردند و ما نیز برای تامین هزینه مدرسه مان باید 3 ماه تعطیلی مدارس کار می کردیم. هنوز امتحانات پایانی را نداده بودیم باید دنبال کار می گشتیم اما این روزها به برکت انقلاب اسلامی جامعه از فقر عمومی و گسترده قبل از انقلاب فاصله گرفته است هر چند مشکلات و نارسایی هایی هنوز داریم.

وی ادامه داد: بعضی سوژه ها خیلی لب تیغ است و باید در پرداختن به آنها هوشمندی بسیاری به خرج داد که خوشبختانه تیم ماه عسل این قابلیت را دارد.

علیخانی هم از همراهی های مدیر گروه اجتماعی و نیز مدیر شبکه سه در تولید این برنامه تشکر کرد و گفت : در سوژه یابی و نوع پرداخت موضوعات یا ما آقای زین العابدین را قانع می کنیم و یا ایشان ما را و در این مسیر فقط نگاه همراهی وجود دارد. معاون سیما هم اقناع نظرات این چنینی را بهترین شیوه همکاری در ساخت برنامه های تلویزیونی دانست.

وی خطاب به علیخانی گفت: برنامه موفقی روی آنتن می برید که قطعا اظهارنظرها و نقدهای متفاوتی به دنبال خود دارد ، از انتقادهای مشوقانه و ناصحانه استفاده کنید. ما در رسانه گوش شنوایی برای شنیدن نقدها داریم و طبیعتا به آنهایی که مهم است، ترتیب اثر می دهیم.

وی ادامه داد اما نقدهای غیرمنصفانه نباید به کار شما آسیب برساند چرا که ممکن است برخی به دلیل استمرار موفقیت های شما بخواهند برنامه را تخریب کنند و این مشکل اعمال نظرهای ناوارد از بیرون رسانه است.

دارابی گفت: این روزها میزان استقبال از برنامه ماه عسل تا جایی است که افرادی برای دعوت خود در این برنامه کمپین فضای مجازی راه می اندازند که به فلان دلیل ما باید در این برنامه مهمان شویم. حجم زیادی از این درخواست ها هم به ما اعلام می شود.

احسان علیخانی هم در این دیدار گفت: این روزها برخی افراد به خصوص جوانان ترها به وضعیت کنونی افراد نگاه می کنند و اصلا مسیر طی شده را نمی بینند ، زمین خوردن ها و لباس پاره کردن های طرف را نمی بینند. فکر می کنند این آدم مادرزاد پولدار به دنیا آمده و همین جایگاه را داشته است.

/Media/Image/1393/04/18/635405034084036826.jpg

علیخانی گفت: رسانه ملی محل بیان نظرات متفاوت است اما مشکل ما با اعمال نظرهاست که متاسفانه برخی می خواهند ما را به زور به سمتی ببرند که خودشان می خواهند اما ما تمام تلاشمان این است که منصفانه حرف بزنیم و از قضاوت بپرهیزیم.

وی در ادامه به معاون سیما گفت: ما سال 90 یک دیدار با شما داشتیم که حدود 3 ساعت به طول انجامید ، شما نکاتی را تاکید کردید که ما همچنان به آنها در ماه عسل پایبندیم و همان حریم و چارچوب را داریم و به همین دلیل هم هست که مردم پای آن می نشینند و دوستش دارند. (روابط عمومی معاونت سیما)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۰ - ۰۶ تير ۱۳۹۴
۰
۰
اقای علیخانی مجری توانمندی من احترام خاصی براشون قایلم گرچه گاهی پر حرف میشه برنامه ماه عسلبرنامه مفیدی كه بسیاری از واقعیتهای جامعه كه حقیقت داره وباید عنوان بشه را عنوان میكنه ولی متاسفانه كسی یا كسانی كه تنها خدا میداند به چه دلیل كمر به تخریب این برنامه واقای علیخانی بسته اند از خدا میخام به همین ماه عزیز كنه نه تنها به هدف خود نرسد...

نیازمندی ها