jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۲۳۹۵   ۱۴ تير ۱۳۹۳  |  ۲۳:۴۰

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت:حجم عرضه بنزین یورو ٤ در کشور با احتساب بنزین وارداتی به ٢٨ میلیون لیتر در روز رسید که ٤٠ درصد بنزین توزیعی کشور را شامل می‌شود.

عباس کاظمی در گفت‌وگو با شانا، حجم بنزین توزیع شده در کشور را هم‌اکنون ٧١ میلیون لیتر اعلام کرد و افزود: ٢٨ میلیون لیتر از این میزان یورو ٤ است. وی تصریح کرد: این شرکت در مرحله نخست شهرهای اراک، کرج، تهران و تبریز را زیرپوشش عرضه بنزین یورو ٤ قرار داده و در شهرهای اهواز، شیراز و آبادان نیز تا مهرماه بنزین با کیفیت یورو ٤ توزیع خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر