jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۶۸۹۷۴۲ ۰۸ تير ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۴

داریوش کاردان بعد از پنج سال دوری از اجرای تلویزیونی با ویژه برنامه افطار شبکه یک با عنوان «شهر باران» به حوزه اجرا برمی گردد.

کدام مجریان را در برنامه های رمضان می‌بینیم؟

برنامه‌های سحر و افطار، در زمره‌ پرمخاطب‌ترین ویژه برنامه‌های مناسبتی هستند که مجریان در بهتر شدن کیفیت آنها نقش مهمی را ایفا می‌کنند؛ شبکه‌های تلویزیونی امسال نیز برای ویژه برنامه‌های افطار و سحر خود مجریانی را انتخاب کرده‌اند که از این میان برخی همانند سال‌های گذشته سکان‌دار برنامه‌ها شدند و برخی بعد از سال‌ها دوری از عرصه‌ی اجرا به تلویزیون برگشته‌اند.

داریوش کاردان بعد از پنج سال دوری از اجرای تلویزیونی با ویژه برنامه افطار شبکه یک با عنوان «شهر باران» به حوزه اجرا برمی گردد.

/Media/Image/1393/03/30/635388636880224731.jpg

کاردان را بیشتر به عنوان یک بازیگر می‌شناسیم، اما او پیش از این‌ها در برنامه‌های متعدد رادیویی و تلویزیونی اجرا داشته است. برنامه جنجالی «صندلی داغ» شبکه دو در سال 84 یکی از همین برنامه‌هاست و آخرین بار نیز اجرای او را در یک ویژه برنامه انتخاباتی دیدیم.

حسن سلطانی نیز برنامه «ماه خدا» ویژه سحر این شبکه را اجرا می‌کند. او دو سال است که در این برنامه مقابل دوربین می‌رود. پیش از این فرزاد جمشیدی این برنامه را اجرا می‌کرد که حاشیه‌های شخصی رفتنش از این برنامه و به طور کلی تلویزیون را موجب شد.

سلطانی اجرای برنامه‌های معارفی را از سال 69 شروع کرده است.

شبکه دو سیما اگرچه برنامه‌ای برای افطار ندارد اما برنامه‌ای ویژه با عنوان «کوی محبت» را قبل از اذان مغرب به روی آنتن می‌برد که مصطفی موسوی اجرای آن را برعهده دارد.

احسان علیخانی نیز مانند اغلب سال‌ها در شبکه سه سیما و در ویژه برنامه افطار «ماه عسل» مقابل دوربین می‌رود. او تهیه‌کنندگی این برنامه را هم برعهده دارد.

/Media/Image/1392/05/20/635118571206992873.jpg

علیخانی ویژه برنامه‌های متعدد رمضانی و نوروزی را تهیه و اجرا کرده است که علاوه بر «ماه عسل» دیگر برنامه‌های تلویزیونی او عبارتند از ویژه برنامه تجلیل از قهرمانان المپیک و پارالمپیک، ویژه برنامه تحویل سال نو شبکه‌های دو و سه سیما و برنامه جشن ۲۰ سالگی شبکه سه.

مجید یراق بافان نیز برنامه «دم افطار» شبکه تهران را اجرا می‌کند.

«ضیافت» عنوان برنامه ویژه افطار در شبکه قرآن سیماست و مجریان اصلی این برنامه سید وحید مرتضوی و کتایون درویشی هستند. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر