jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۵۵۲۱   ۲۸ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۷

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا از تغییرات جدیدی در ترکیب این تیم خبر داد.

تدبیر دل بوسکه برای رهایی ماتادورها از بحران چیست؟

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ ویسنته دل بوسکه چند روز پس از آن شکست تحقیر کننده پنج بر یک مقابل تیم ملی هلند گفت: اسپانیا مقابل شیلی با تغییراتی به میدان می رود هر چند این تغییرات چندان گسترده نیست.

دل بوسکه در پاسخ به این سئوال که آیا مهاجم چلسی در مقابل شیلی بازی را آغاز خواهد کرد گفت : شما باید از مسئول مطبوعاتی بپرسید که چرا آنها را پیشنهاد داده . او ترکیب آغازین تیم را نمی داند.

دل بوسکه که از سوی بازیکنانش ˈ شورشیˈ نامیده می شود همچنین باید مشخص کند که آیا به ایکر کاسیاس کاپیتان و دروازه بان تیم که عملکردی پراشتباه در بازی مقابل هلند داشت و پس از آن از مردم اسپانیا عذرخواهی کرد بار دیگر اعتماد می کند یا نه.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها