jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۴۲۲۸   ۲۵ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۶

دانیال داوری گلر ایرانی که فصل گذشته در بوندسلیگا موفق بود و طبق نمره دهی کیکر بهترین بازیکن فصل تیمش شد، این روزها بسیار ناراحت به نظر می رسد.

ناراحتی دانیال داوری از نیمکت نشینی است؟

سایت جام جم ورزشی - او در کنفرانس روز پنجشنبه خود با خبرنگاران، فوق العاده ناراحت بود. هر چند دانیال تلاش کرد این ناراحتی را پنهان کند اما در نوع حرف زدنش و البته میمیک صورتش، همه چیز پیدا بود. از اردوی تیم ملی هم خبر می رسد که دانیال به دلیل نیمکت نشینی در جام جهانی بسیار دلخور است. او با ادعای پوشیدن پیراهن شماره یک به ایران آمد اما در یک چشم به هم زدن فهمید که باید روی نیمکت بنشیند. داوری در بازی های دوستانه ایران عملکرد خوبی نداشت تا با توجه به در اوج نبودن رحمان احمدی، علیرضا حقیقی تبدیل به شماره یک شود. البته خیلی ها هنوز باور نمی کنند او گلر فیکس ایران باشد اما به احتمال 99 درصد این اتفاق می افتد. یکی از نزدیکان تیم ملی هم در این باره می گوید: «کارلوس کروش به علیرضا حقیقی علاقه ویژه ای دارد. او را مثل پسرش می داند اگر خدا برای یک نفر بخواهد، همین می شود.» تا سال گذشته حقیقی در پرسپولیس نیمکت نشین بود و حتی همه در دعوت دوباره اش به تیم ملی تردید داشتند اما خودش بارها گفت که می تواند در جام جهانی گلر اول باشد. حالا دقیقا همین اتفاق در حال وقوع است. (خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها