نوانما جاجم نوانما کد خبر: ۶۸۱۹۷۸   ۱۹ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۵

جام جم نوا: بازار خواننده های زیر زمینی این روزها داغ است! آنقدر که نشریات و مجلات دیگر به جای گفتگو با خواننده های رسمی به دنبال آنهایی اند که زیرزمینی اند. حالا یکی از این خواننده ها برای گفتگو با یکی از مجلات مبلغ 20 میلیون تومان خواسته است.

خواننده ای که برای مصاحبه 20 میلیون خواست

این خواننده جوان که چندی است نامش بر سر زبان افتاده است، دلیل دریافت چنین مبلغی را بی‌توجهی نشریات در زمانی که این سبک موسیقی در شرایط سختی به سر می‌برد، دانسته است. امیر حسین مقصودلو معروف به تتلو خواننده ای است که چندی پیش هم بازداشت شده بود و بعد از مدتی آزاد شد. او حالا در صفحه شخصی خود در همین باره نوشته است: «اگه راه داشت، می‌گفتم ٢٠٠ میلیون باید بدین !!!! دیدم مجله تازه داره پا می‌گیره گفتم ٢٠ میلیون !!
یادتون باشه ما ١٢ سالِ که همه کارها و آهنگامون رو مجانیِ اما فقط واسه هوادارامون و مردمی که سالها مارو حمایت کردن، منتشر می‌کردیم !! رسانه‌ها این همه سال کجا بودن ؟! ١٢ سال چرا به ما کمک نکردن ؟!؟؟ چرا اون موقع که مشکل داشتیم، هیشکی حمایت نکرد الآن که فوتبالیستامون دارن حمایت می‌کنن و خودِ مسئولین دارن به ما لطف می‌کنن و مردم مارو حمایت می‌کنن این مجلات هم راه افتادن !!!!
برادرِ من شما دارین مجله‌ی خودتون رو معروف می‌کنید که کردین !!!! من از هیچکسی کمک نخواستم و نمیخوام و همیشه فقط توکلم خدا بوده!!!! ...»
سیاست جدید وزارت ارشاد، مجاز کردن فعالیت اکثر اهالی موسیقی است تا پدیده‌ای به نام موسیقی زیر زمینی در کشور وجود نداشته باشد. روز گذشته نیز خبری مبنی بر مجاز شدن یکی از خوانندگان رپ منتشر شد که ساعاتی بعد دفتر موسیقی اعلام کرد که هنوز مجوزی در این خصوص صادر نشده است.
ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: