jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۸۱۵۴۳   ۱۸ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۴۷
کواچ ، رزنده با تجربه را شکست داد


به گزارش تحریریه ایروالی جام جم ورزشی، اسلوبودان کواچ معروف به بوبان سرمربی 46 ساله و صربستانی تیم ملی والیبال ایران، در سال2014 به عنوان جانشین خولیو ولاسکو انتخاب شد و این اتفاق باعث نگرانی مردم ایران و اهالی ورزش شد، چراکه کواچ در رده ملی هیچ تجربه ای نداشت و با تجربه ی باشگاهی هدایت مردان ایران را به عهده گرفت. بوبان که در سال 2009 و 2010 به عنوان بهترین مربی لیگ صربستان و در سال 2013 به عنوان بهترین مربی لیگ سری آ والیبال ایتالیا انتخاب شده بود با اعتماد به نفس بالایی پا به سرزمین پارس گذاشت. لیگ جهانی 2014 اولین تجربه مربیگری او در سطح ملی با دو شکست در مقابل لاجوردی پوشان ایتالیا آغاز شد این مهم درحالی رخ داد که انتقاد های بیشتری نسبت به او در رسانه ها و بین مردم شد. در هفته سوم لیگ جهانی دو بازی مهم در انتظار او بود، برزیل یکی از تیم های دارای سبک در ورزش روز دنیا با مربیگری برناردو رزنده حریف بعدی و و شاگردانش بودند.

شاگردان کواچ در دیدار اول با یک بازی نزدیک 3 بر 2 از طلایی پوشان برناردینیو شکست خوردند تا با یک امتیاز دشت شده و با امید زیاد پا به میدان دومین دیدار خود با برزیل بگزارند. این بار کواچ و شاگردانش با پرچم سه رنگ ایران که بر روی سینه هایشان نقش بسته بود برای شکست غول های طلایی پوش برزیل وارد سالن بزرگ سائوپائولو شدند و در آخر این کواچ بی تجربه با نتیجه 3 بر 0 مقابل رزنده با تجربه پیروز شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر