jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۶۵۴۹   ۰۲ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۴

بازگشت هشتِ شاکی به استقلال منتفی شد

قطری‌ها جباری را به استقلال نمی دهند

بازگشت مجتبی جباری به استقلال بعد از جدایی علی فتح الله‌زاده از این باشگاه یکی از خبرهایی بود که با حساسیت زیادی توسط دوستداران استقلال دنبال می‌شد.

قطری‌ها جباری را به استقلال نمی دهند

سایت جام جم ورزشی - سفر این بازیکن به تهران باعث شد تا شائبه مذاکره او با بهرام افشارزاده به وجود بیاید. به هر حال هشتِ آبی‌ها با وجود اینکه همیشه شاکی است، چهره‌ای وسوسه کننده است و کمتر استقلالی پیدا می‌شود که بتواند به راحتی از او چشم پوشی کند.

با این حال انگار باید بازگشت جباری به استقلال را منتفی بدانیم. چرا که قطری‌ها مصرانه از ادامه همکاری با هافبک ایرانی خود می‌گویند. در همین رابطه جاسم عبدالله مدیر ورزشی باشگاه الاهلی قطر در گفت‌و‌گو با «فارس» گفت: جباری به تازگی قراردادش را یک فصل دیگر با الاهلی تمدید کرده بنابراین ما با این بازیکن یک فصل دیگر قرارداد داریم. به دلیل پیشنهاد تیم دیگر حاضر نیستیم قراردادمان با جباری را فسخ کنیم.

با این تفاصیل استقلالی‌ها باید صبر کنند تا در زمان دیگری شاید جباری را با پیراهن آبی ببینند، البته به شرطی که علی فتح الله‌زاده بعد از اتمام قرارداد مجتبی جباری با الاهلی قطر به استقلال بازنگشته باشد.(آی اسپورت)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها