jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۵۱۱۶ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۰

هفته سی و نهم لیگ دسته دوم اسپانیا

شکست یاران شجاعی مقابل تیم دوم رئال مادرید

لاس‌پالماس در هفته سی و نهم رقابت‌های لیگ دسته دوم اسپانیا مقابل تیم دوم رئال مادرید شکست خورد.

شکست یاران شجاعی مقابل تیم دوم رئال مادرید

سایت جام جم ورزشی - هفته سی و نهم رقابت‌های لیگ دسته دوم اسپانیا شب گذشته پیگیری شد و تیم دوم رئال مادرید در خانه از لاس‌پالماس پذیرایی می‌کرد که موفق شد با نتیجه سه بر دو این تیم را شکست دهد.

خورخه پولیدو در اولین دقیقه مسابقه با باز کردن دروازه خودی لاس‌‌پالماس را پیش انداخت اما در ادامه بورگوی (12)، خوزه رودریگوئز (26) و لوکاس وازکز (38) برای تیم دوم رئال مادرید گلزنی کردند تا این بازی در نیمه اول با نتیجه سه بر یک به سود میزبان به پایان برسد. بنجا در دقیقه 69 یکی از گل‌های خورده را برای لاس‌پالماس جبران کرد تا این دیدار با نتیجه سه بر دو به سود رئال مادرید به پایان برسد.

مسعود شجاعی در ترکیب اصلی لاس‌پالماس قرار داشت که در دقیقه 63 جای خود را به بنجا، زننده گل دوم تیمش داد.

یاران شجاعی که می‌توانستند با پیروزی در این دیدار به رده سوم صعود کنند با این نتیجه 60 امتیازی باقی ماندند و هم‌امتیاز با تیم دوم بارسلونا به دلیل تفاضل گل کمتر در رده چهارم قرار گرفتند.

تیم دوم رئال مادرید نیز با کسب سه امتیاز توانست 46 امتیازی شود و هم‌امتیاز با مایورکا به دلیل تفاضل گل بهتر در رده هجدهم لیگ 22 تیمی قرار بگیرد و از منطقه خطر فرار کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر