jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۳۸۹۴ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۸

کاپیتان تیم ملی ایران با پای مصدوم به اردوی تیم ملی رسید.

نکونام با پای آسیب دیده به اتریش رسید

جواد نکونام که شب گذشته (چهارشنبه) در دیدار الکویت برابر الرفاهی بحرین حضور داشت، پس از این که در دقیقه‌ 75 از پشت پا آسیب دید با مصدومیت امروز خود را به اردوی تیم ملی ایران در اتریش رساند.

در دیدار شب گذشته بازیکنان تیم رفاهی بحرین چندین بار با نکونام درگیر شدند که در یکی از صحنه‌ها بازیکن خط میانی الرفاهی پای کاپیتان تیم ملی ایران را مصدوم کرد.

به گزارش ایسنا ،نکونام پس از مصدومیت در دقیقه‌ 75 از زمین خارج شد. این آخرین بازی نکونام با پیراهن الکویت بود.

او چهارشنبه شب پس پایان بازی راهی فرانکفورت شد و امروز (پنجشنبه) ساعت 10 صبح به وقت محلی به اردوی تیم ملی ایران رسید. مشخص نیست که با این مصدومیت آیا نکونام می‌تواند در نخستین جلسه در تمرین تیم ملی شرکت کند یا خیر.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر