jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۷۲۳۶۳   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۹:۵۴

سرمربی تیم ملی والیبال ایران که ساعت 7 صبح امروز از صربستان وارد فرودگاه امام خمینی(ره) شده بود، قبل از ظهر در نخستین تمرین تیم ملی حضور پیدا کرد.

نخستین حضور کواچ در تمرینات تیم ملی والیبال /عکس

نخستین تمرین تیم ملی والیبال ایران با حضور اسلوبودان کواچ ظهر امروز، شنبه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد. سرمربی تیم ملی والیبال که ساعت 7 بامداد از صربستان وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شده بود، بعد از اسکان در محل اقامت خود بی‌درنگ راهی سالن 12 هزار نفری شد تا در نخستین تمرین ملی پوشان ایران شرکت کند.

این تمرین با حضور تمام ملی‌پوشان دعوت شده به اردوی تیم ملی الف والیبال از ساعت 12 در سالن 12 هزار نفری آغاز شد و کواچ بعد از آشنایی با بازیکنان تمرینات خود را آغاز کرد. نخستین تمرین ملی‌پوشان والیبال ایران زیر نظر کواچ به مدت یک و ساعت و نیم طول کشید تا عصر امروز بازیکنان دومین تمرین را نیز زیر نظر این مربی صربستانی برگزار کردند.

تیم ملی والیبال ایران خود را برای حضور در لیگ جهانی سال 2014 آماده می کند که از دوم خرداد ماه آغاز خواهد شد. شاگردان کواچ امروز در دیداری دوستانه به مصاف استرالیا خواهند رفت.

فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها