jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۱۸۵۲   ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۵

پشت پرده پیوستن گل محمدی به ذوب آهن

ابراهیم زاده یا جلالی؛ یکی سرمربی نفت تهران می شود

از میان ابراهیم زاده و جلالی، یک نفر به عنوان سرمربی جدید نفت تهران معرفی می شود.

ابراهیم زاده یا جلالی؛ یکی سرمربی نفت تهران می شود

به گزارش جام جم ورزشی، با جدایی یحیی گل محمدی از نفت تهران، تلاش مدیران این باشگاه برای انتخاب سرمربی جدید آغاز شده تا جایی که طی روزهای آینده از میان منصور ابراهیم زاده و مجید جلالی یک نفر به عنوان سرمربی جدید نفت معرفی می شود.
مدیران باشگاه نفت از چند روز قبل اطلاع داشتند که گل محمدی در این تیم نمی ماند و به همین دلیل نیز مذاکرات خود را با ابراهیم زاده و جلالی آغاز کردند.
خبرهای دریافتی از باشگاه نفت حکایت از آن دارد که شانس ابراهیم زاده برای پیوستن به این تیم بیشتر است، هر چند که قرارداد این مربی با راه آهن 3 ساله است و وی باید مشکل دریافت رضایتنامه اش را حل کند.
ابراهیم زاده پیش از این نیز برای یک فصل – لیگ دوازدهم - هدایت باشگاه نفت را برعهده داشت.
اما در خصوص جدایی گل محمدی از نفت باید به این نکته اشاره داشت که وی تمایل داشت در این باشگاه بی حاشیه به فعالیتش ادامه دهد اما از آنجا که مدیران نفت با درخواست وی مبنی بر افزایش بودجه و خرید چند بازیکن بزرگ مخالفت کردند، گل محمدی نیز ترجیح داد به ذوب آهن اصفهان برود.
نفت در لیگ سیزدهم عنوان سوم را به خود اختصاص داد و در صورت پیروزی در بازی پلی آف، می تواند جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را بدست آورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها