jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۷۱۳۰۱   ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۴

آندره آ پیرلو ملی پوش محبوب یوونتوس ایتالیا در واکنش به پیشنهاد باشگاه پاری سن ژرمن برای جذب خودش گفت: من برای بازی کردن در این تیم فرانسوی پیرم.

پیرلو: برای بازی کردن در پاری سن ژرمن زیادی پیرم

سایت جام جم ورزشی - این ستاره 34 یوونتوس به روزنامه اکیپ فرانسه گفت: صادقانه بگویم که همیشه دوست داشتم در لیگ دیگری به غیر از سری آ بازی کنم. من در گذشته برای بازی کردن در لیگ های دیگر اروپایی فرصت هایی داشتم و تناوب پیشنهادهایی به دستم می رسید. وی افزود: درست روز آخری که باید تصمیم می گرفتم در کدام تیم باشم تیم خودم یعنی یوونتوس را انتخاب می کردم. اکنون هم آینده فوتبالی من مشخص نیست اما از طرفی هم احساس می کنم که برای بازی کردن در تیمی همچون پاری سن ژرمن زیادی پیر هستم. پیرلو در ادامه گفت: من در یوونتوس احساس خوشحالی می کنم و می خواهم برای چند سال دیگر در این تیم بمانم. یوونتوس باشگاهی با اهداف جاه طلبانه است که این اهداف یوونتوس را به موقعیتی که اکنون در آن قرار دارد راهنمایی کرده است. هافبک یوونتوس که اخیرا با تیمش برای سومین فصل پیاپی قهرمان سری آ ایتالیا شده است درباره زمان بازنشستگی اش از فوتبال گفت: برای فوتبال بازی کردن انگیزه فراوانی دارم چرا که فوتبال چیزی است که من عاشقش هستم. من از فوتبال خسته و دلزده نمی شوم و برعکس از آن لذت می برم بنابراین به این زودی قصد خداحافظی از فوتبال ندارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها