jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۰۰۹۶   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۹

ماجرای احتمال پس گرفتن قهرمانی فولاد و تخلف 4بازیکن این تیم خیلی زود در سایت‌ها و خبرگزاری‌ها پخش شد و سروصدا به پا کرد.

درگیری لفظی ملی‌پوشان پرسپولیس و فولاد در آفریقای جنوبی

سایت جام جم ورزشی - این موضوع فقط در بین رسانه‌ها سروصدا نداشته و در آفریقای جنوبی هم حسابی جنجال ساز شده است. بازیکنان ملی پوش پرسپولیس پس از اینکه این خبر به گوش‌شان رسید، در تمرین به بازیکنان ملی‌پوش فولاد طعنه زدند که این موضوع به مذاق فولادی‌ها خوش نیامده و آنها جواب پرسپولیسی‌ها را خیلی جدی دادند. شنیده شده اگر دخالت دیگر بازیکنان ملی‌پوش نبود، درگیری لفظی شدیدی بین بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس و فولاد به وجود می‌آمد اما ملی‌پوشان این موضوع را جمع کردند و نگذاشتند درگیری بوجود بیاید.(بانک ورزش)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها