jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۹۶۳۴   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۰

سید جلال حسینی مدافع پرسپولیسی ها می گوید رحیمی راستگوتر از خیلی مدیران است.

جلال حسینی:در آفریقا مدام در حالا شست و شو بودیم

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از شبکه بزرگ ورزش SBF، سید جلال حسینی پس از بازگشت تیم ملی از اردوی آفریقای جنوبی گفت:«در آنجا همه چیز خوب بود و ما تمیرنات خوبی را زیر نظر کروش انجام دادیم.بدنسازی های خوبی هم کردیم.به نظر من کلا شرایط اردو خوب بود.»

سید جلال از اردوی اتریش حرف زد و گفت:«این اردو چند روز دیگر شروع می شود.فکر می کنم سخت تر از اردوی آفریقا باشد و کروش بیشتر به تیم فشار بیاورد.»

از سید جلال درباره لباس های تیم ملی که حاشیه های زیادی را به همراه داشت سوال کردیم که او گفت:«این حقیقت داشت که در آفریقا فقط با یکدست لباس تمرین می کردیم.در آفریقا هر روز لباس ها را می شستیم.آنجا فقط در حال شست و شو بودیم(با خنده).اما هتل،محل تمرین و بقیه چیزها خوب بود.»

حسینی درباره بازی های تدارکاتی تیم ملی هم حرف زد و گفت:«خودتان می گویید بازی های تدارکاتی.بازیهای تدارکاتی برای ایران اهمیت زیادی دارد.مهم نیست که چه نتایجی در این بازی ها رقم می خورد.ما با حریفان قدرتمندی بازی کردیم.

اما حرفهای پایانی سید جلال.آنجا که او درباره پرسپولیس حرف زد و گفت:«من برای تمدید قرارداد اول با پرسپولیس حرف می زنم.امسال تغییرات زیادی انجام شده است و الان رحیمی مدیر عامل است.ایشان مدیر توانمندی است و به عقیده من نسب به خیلی از مدیران دیگر راستگو تر.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها