jamejamonline
فرهنگی کتاب و ادبیات کد خبر: ۶۶۷۵۳۰ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۶

پوستر بیست و هفتمین نمایشگاه بین‏ المللی کتاب تهران، در نشست خبری این رویداد فرهنگی که صبح امروز برگزار شد در معرض دید اصحاب رسانه قرار گرفت.

پوستر بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب رونمایی شد

به گزارش جام جم آنلاین از ستاد اطلاع‎رسانی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، آیین رونمایی این پوستر در ابتدای نشست خبری با حضور سید عباس صالحی، معاون امور فرهنگی وزیر ارشاد، امیر مسعود شهرام نیا، قائم مقام ریاست نمایشگاه، محمد الله‎یاری، مشاور اجرایی معاون فرهنگی وزیر و معاون فرهنگی و اجرایی نمایشگاه کتاب تهران، سید مهدی جعفری مدیر کمیته روابط عمومی و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.

پوستر امسال نمایشگاه کتاب که محسن یوسفی آن را طراحی کرده دارای طرح ساده ‏ای بوده که از سه کتاب تشکیل شده است. دو کتاب به نشانه عدد دو و یک کتاب باز شده نیز به شکل عدد هفت در این پوستر وجود دارد که نشانه‎ای برای بیست و هفتمین دوره از نمایشگاه کتاب تهران است.

به گفته سید مهدی جعفری، مدیر کمیته روابط عمومی نمایشگاه کتاب تهران مفهوم اصلی این پوستر آشتی مخاطب با کتاب است و طرح لبخندی که سه کتاب درون پوستر ایجادکرده ‏اند به همین منظور طراحی شده است.

بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر