jamejamonline
ورزشی فوتسال کد خبر: ۶۶۷۱۰۵   ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۷
کشاورز: خداحافظی‌ام از تیم ملی شایعه است


کاپیتان تیم ملی فوتسال شایعه خداحافظی‌اش از تیم ملی را تکذیب کرد.

محمد کشاورز در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این که روند آماده‌سازی تیم ملی به خوبی پیش می‌رود، اظهار کرد: دو بازی با باشگاه‌های روسیه‌ای انجام دادیم که فکر می‌کنم که نتایج خوبی کسب نکردیم اما پیرورزی در این بازی‌ها برای ما مهم نبود بلکه آماده‌سازی تیم در اولویت قرار داشت. آقای خسوس هم قصد داشت در این بازی‌ها از همه بازیکنان استفاده کند تا تیم به آمادگی کامل برسد.

وی همچنین افزود: فدراسیون امکانات خوبی را برای ما در نظر گرفته است اما به هر حال کم و کاستی‌هایی هم وجود داشت که نمی‌خواهم در مورد آنها صحبت کنم. در حال حاضر زمان حمایت از تیم ملی است و نباید به کم و کاستی‌ها توجه کنیم بلکه باید با تلاش در جام ملت‌های آسیا به قهرمانی برسیم.

کاپیتان تیم ملی در ادامه در مورد شایعه خداحافظی‌اش از تیم ملی نیز گفت: این موضوع را تکذیب می‌کنم. کسی به من نگفته است که باید از تیم ملی خداحافظی کنم. البته خودم هم همچنین قصدی ندارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها