jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۷۰۵۹   ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۲

قاسم حدادی فرد هافبک تیم فوتبال ذوب آهن در مورد شایعه پیوستنش به پرسپولیس گفت : هنوز مذاکره ای با این تیم انجام نداده ام .

حدادی فر : هنوز مذاکره ای با پرسپولیس انجام نداده ام

به گزارش جام جم ورزشی ، هافبک تکنیکی و شوتزن ذوب آهن که در فصل قبل نیز صحبت از حضور ش در جمع قرمزهای پایتخت بود ، در این زمینه گفت : فعلا در اردوی آفریقا هستم و تمام تمرکزم بر روی تیم ملی است . بنابراین هنوز با پرسپولیس مذاکره ای نکرده ام و تمام اخباری که در این رابطه منعکس می شود ساخته سایت هاست .
حدادی فر ، در پاسخ به این پرسپ که اگر پیشنهادی از سوی پرسپولیس به او بشود ، خواهد پذیرفت یا خیر؟ ، گفت : این مسئله بستگی به پیشنهاد پرسپولیس دارد و باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی می افتد . من بازیکن آزاد محسوب می شوم و بطور طبیعی هر پیشنهادی را می توانم مورد توجه قرار دهم تا از بین آنها بهترین را انتخاب کنم .
وی اضافه کرد : من قلبا ذوب آهن را دوست دارم و این مسئله را نیز ثابت کرده ام ، بنابراین اگر ذوب آهن را نیز مرا بخواهد ، روی پیشنهاد باشگاه نیز فکر خواهم کرد هر چند بدم نمی آید که فضای جدیدی را در فوتبال باشگاهی ام تجربه کنم .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها