jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۶۶۵۵ ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۱:۱۰
انصاری‌فرد:آنقدر می‌جنگم که به ترکیب اصلی تیم ملی برسم

مهاجم تیم‌ملی فوتبال کشورمان گفت: برای هماهنگی بهتر بازیکنان، برگزاری اردوی آفریقای جنوبی برای ملی‌پوشان ضروری بود.

کریم انصاری‌فرد ، ابتدا درخصوص شرایط اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان آفریقای جنوبی اظهار داشت: اردوی بسیار خوب و پرفشاری را در آفریقای جنوبی تجربه می‌کنیم و با توجه به اضافه شدن سایر بچه‌ها به نظرم با هماهنگی بیشتر در بازی‌های تدارکاتی آینده می‌توانیم تمرکز لازم تیمی خود را به دست آوریم.

وی افزود: ما دو بازی خوب مقابل دو حریف آفریقایی انجام دادیم که هدف ما فقط هماهنگی بیشتر بود. بالاخره کی‌روش نیز دنبال تدابیر ویژه‌ای برای جام‌جهانی است که به نظرم هر روز که می‌گذرد او به هدفش نزدیک‌تر می‌شود. با توجه به اینکه چند مدت بود کنار همدیگر نبودیم اردوی آفریقای جنوبی برای ما ضروری بود.

وی درباره گلزنی‌اش با لباس تیم‌ملی نیز گفت: انشاءالله هدفم این است که برای حضور در ترکیب اصلی تیم‌ملی با تمام وجودم مثل گذشته تمرین کنم. آنقدر می‌جنگم تا به ترکیب اصلی برسم و برای تیم‌ملی کشورم در جام جهانی مفید باشم. ما دو بازی تدارکاتی خوب را انجام دادیم که هدفمان بیشتر هماهنگی و شناخت از یکدیگر بود. امیدوارم با برگزاری اردوهای بعدی و چند بازی تدارکاتی آینده با آمادگی کامل مسافر جام جهانی شویم. ما بازی‌های سختی را در پیش داریم و برای حضور موفق در این روزهای سخت باید فشار تمرینات را تحمل کنیم.(فارس )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر