jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۵۶۸۸   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۱

به دلیل سرگردانی در فرودگاه

شکایت قطری ها از استقلال به AFC

باشگاه الریان قطر اعلام کرد که بخاطر اتفاقاتی که برای این تیم پس ازورودبه فرودگاه تهران افتاده از باشگاه استقلال تهران به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت خواهد کرد.

شکایت قطری ها از استقلال به AFC

سایت جام جم ورزشی -شبکه الدوری والکاس روزسه شنبه گزارش داد : پس از ورود تیم به فرودگاه تهران هیچ یک از مقامات تیم استقلال برای استقبال وانجام مقدمات اداری خروجی تیم الریان حضور نداشتند همین امر موجب شد تا کاروان اعزامی این تیم برای مدتی در فرودگاه سرگردان باشد.

به نوشته الکاس، این بی محلی استقلالی ها و سرگردان شدن تیم درفرودگاه موجب خشمگینی اعضای کاروان اعزامی تیم الریان شد و آنها لحظات دشواری در فرودگاه سپری کردند.

در ادامه گزارش این آمده است: دست اندرکاران تیم استقلال حتی وسیله ای برای انتقال تیم از فرودگاه به هتل اقامت درنظرنگرفته بودند وانتقال کاروان الریان با تلاش نماینده سفارت قطر در تهران با کرایه کردن یک دستگاه اتوبوس انجام شده است .

الدوری والکاس بنقل از یک مقام باشگاه الریان می افزاید: تیم الریان قصد دارد تمام این وقایع را به کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارش کند زیرا هماهنگی های قبلی بین دوباشگاه درخصوص زمان دقیق ورود الریان به تهران انجام شده بود و دست اندرکاران تیم استقلال از این موضوع آگاهی کامل داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر