jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۵۶۸۵   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۴

نبی: به کروش می گویم مصاحبه کند

کروش با خبرنگاران ایرانی مصاحبه نمی کند

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از زمانی که به اردوی آفریقای جنوبی سفر کرده حاضر نشده به طور رسمی با خبرنگار واحد مرکزی خبر ایران در ژوهانسبورگ گفتگو کند.

کروش با خبرنگاران ایرانی مصاحبه نمی کند

سایت جام جم ورزشی - کارلوس کروش که روز چهارشنبه هفته پیش به همراه تیم ملی اردوی آماده سازی این تیم را در ژوهانسبورگ آغاز کرده، در یکی از اظهارنظرهای غیر رسمی اش عنوان کرده چرا خبرنگاران ایرانی در اردوی آفریقای جنوبی کنار تیم ملی نیستند.

این موضوع پرسش برنامه زنده تلویزیونی شبکه جام جم از مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال بود. نبی در پاسخ به این پرسش با ابراز رضایت از عملکرد خبرنگار اعزامی واحد مرکزی خبر به ژوهانسبورگ گفت: این خبرنگار از زمانی که تیم ملی به ژوهانسبورگ رسیده حضور پررنگی در فردوگاه و تمرینات داشته و اخبار تیم ملی را به همراه مصاحبه های بازیکنان به رسانه ملی ارسال کرده است.

در ادامه این برنامه مصطفی قمری وفا خبرنگار واحد مرکزی خبر که در آفریقای جنوبی حضور دارد روی خط تلفنی آمد و عنوان کرد از زمان ورود تیم ملی کنار این تیم بوده و چندین بار از کروش درخواست مصاحبه داشته اما سرمربی تیم ملی حاضر نشده در یک گفتگوی رسمی شرکت کند.دبیرکل فدراسیون فوتبال در ادامه صحبت هایش گفت: در تماس تلفنی که با کروش خواهم داشت به ایشان می گویم که با خبرنگار صداوسیمای ایران در آفریقای جنوبی مصاحبه کند.

(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر