jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۵۶۸۵   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۴

نبی: به کروش می گویم مصاحبه کند

کروش با خبرنگاران ایرانی مصاحبه نمی کند

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از زمانی که به اردوی آفریقای جنوبی سفر کرده حاضر نشده به طور رسمی با خبرنگار واحد مرکزی خبر ایران در ژوهانسبورگ گفتگو کند.

کروش با خبرنگاران ایرانی مصاحبه نمی کند

سایت جام جم ورزشی - کارلوس کروش که روز چهارشنبه هفته پیش به همراه تیم ملی اردوی آماده سازی این تیم را در ژوهانسبورگ آغاز کرده، در یکی از اظهارنظرهای غیر رسمی اش عنوان کرده چرا خبرنگاران ایرانی در اردوی آفریقای جنوبی کنار تیم ملی نیستند.

این موضوع پرسش برنامه زنده تلویزیونی شبکه جام جم از مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال بود. نبی در پاسخ به این پرسش با ابراز رضایت از عملکرد خبرنگار اعزامی واحد مرکزی خبر به ژوهانسبورگ گفت: این خبرنگار از زمانی که تیم ملی به ژوهانسبورگ رسیده حضور پررنگی در فردوگاه و تمرینات داشته و اخبار تیم ملی را به همراه مصاحبه های بازیکنان به رسانه ملی ارسال کرده است.

در ادامه این برنامه مصطفی قمری وفا خبرنگار واحد مرکزی خبر که در آفریقای جنوبی حضور دارد روی خط تلفنی آمد و عنوان کرد از زمان ورود تیم ملی کنار این تیم بوده و چندین بار از کروش درخواست مصاحبه داشته اما سرمربی تیم ملی حاضر نشده در یک گفتگوی رسمی شرکت کند.دبیرکل فدراسیون فوتبال در ادامه صحبت هایش گفت: در تماس تلفنی که با کروش خواهم داشت به ایشان می گویم که با خبرنگار صداوسیمای ایران در آفریقای جنوبی مصاحبه کند.

(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر