jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۵۱۴۹   ۳۱ فروردين ۱۳۹۳  |  ۲۰:۰۵
سجادی: تا آخر سال تمام بدهی‌های کشتی را می‌دهیم

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان از نزدیک در جریان روند آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد پیش از اعزام به مسابقات آسیایی قزاقستان قرار گرفت.

نصرالله سجادی با حضور در خانه کشتی در جریان روند آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد در آستانه اعزام به مسابقات آسیایی قزاقستان قرار گرفت.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان پس از خوش و بش با ملی پوشان کشتی و کادر فنی نزدیک به 90 دقیقه از نزدیک نحوه تمرینات تیم ملی کشتی آزاد را نظاره گر بود.

به گزارش ایسنا، وی سپس در جمع خبرنگاران حضور یافت و درباره هدف خود از حضور خانه کشتی، اظهار کرد: من در تمرین همه تیم‌ها حضور پیدا می‌کنم و این را وظیفه خود می‌دانم. امروز نیز به این علت که آخرین مرحله تمرین تیم ملی کشتی آزاد برای شرکت در مسابقات آسیایی قزاقستان بود در اینجا حضور پیدا کردم و شاهد این بودم که ملی پوشان با جدیت تمام کار می‌کردند. به نظر من با وجود افرادی مانند رسول خادم که خود از جامعه کشتی است کارهای این فدراسیون به خوبی جلو می‌رود و آینده بسیار روشنی را برای کشتی انتظار داریم.

نصرالله سجادی در پاسخ به سوالی درباره گلایه ملی پوشان کشتی از اینکه پاداشی پس از مسابقات جام جهانی به آنها داده نشده است گفت: ما قصد داریم مراسم تمجیدی قبل از بازیهای آسیایی کره جنوبی برگزار کنیم و در آن از تمام کسانی که در طول دو سال و نیم گذشته موفق به کسب مدال در مسابقات بین‌اللملی شده‌اند و تاکنون جوایز خود را دریافت نکرده‌اند، با حضور رییس جمهور تقدیر به عمل آوریم. البته این ورزشکاران شامل کسانی هستند که تا پایان سال 92 موفق به کسب مدال شدند و برای ورزشکارانی که در سال 93 هم موفق به کسب مدال شوند ان‌شاء‌الله بنا داریم در پایان سال از آنها تقدیر کرده و جوایزشان را اهداء کنیم.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر اینکه فدراسیون کشتی به دلیل مشکلات مالی قصد دارد مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی را به جای سالن آزادی در سالن فرسوده هفتم تیر برگزار کند، خاطر نشان کرد: من در جریان این موضوع نیستم و ان‌شاءالله با رسول خادم در این باره صحبت می‌کنم تا ببینم مشکلاتشان بابت این موضوع چیست و اگر کاری از دست ما بر می‌آمد و مشکل مالی داشتند آن را برطرف خواهیم کرد.

سجادی درباره مشکلات مالی فدراسیون کشتی نیز گفت: با خادم بابت بدهی‌ها صحبت کردم و قرار شد پرداخت خوبی هم فردا از طرف وزارت ورزش برای فدراسیون کشتی داشته باشیم و مطمئنا بنا داریم طی امسال تمام بدهی فدراسیون کشتی را پرداخت کنیم.

وی درباره مبلغ پرداختی که قرار است از طرف وزارت ورزش به فدراسیون کشتی پرداخت شود،‌گفت:‌ نمی‌توانم در این باره صحبتی کنم اما مطمئنا خودشان هم از مقدار این مبلغ راضی خواهند بود.

سجادی درباره برنامه‌های وزارت ورزش برای اعزام هر چه بهتر ورزشکاران به بازیهای آسیایی کره جنوبی، گفت: طی این هفته و چهار هفته بعد بر اساس برنامه‌ریزی که داریم با تمام فدراسیون‌هایی که ورزشکاران خود را به بازی‌های آسیایی اینچئون می‌فرستند در دفتر خود جلسه خواهیم داشت و در این جلسات اعضای هیات رییسه هر فدراسیون و کادر فنی تیم‌های ملی نیز حضور خواهند داشت.

وی درباره پیش بینی خود از رتبه کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی کره جنوبی خاطر نشان کرد:‌ ابتدا باید جلساتی در فدراسیون‌ها داشته باشیم تا پس از آن ارزیابی کرده و نزدیک مسابقات پیش بینی خود را اعلام کنیم. اما مطمئنا همه ورزشکاران تمام سعی خود را می‌کنند تا عملکرد خوبی داشته باشند. ما امیدواریم ورزش‌هایی مانند کشتی در بازیهای آسیایی با توجه به برنامه ریزی فدراسیون کشتی نتایج خوبی را برای کشورمان کسب کند. خوشبختانه با کادری که هم اکنون در فدراسیون کشتی و تیم‌های ملی مستقر شده می بینیم که همه از اهالی این رشته بوده و کار خود را بلد هستند. آنها به صورت شبانه‌روزی کار می‌کنند و من به شخصه شاهد این مساله هستم. ان‌شاءالله ما نیز از کشتی‌گیران حمایت خواهیم کرد تا نتایج خوبی در اینچئون کسب کنند.(ایسنا )

برچسب ها: کشتی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها