jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۴۸۹۳   ۳۱ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۳

رییس فدراسیون وزنه برداری وضعیت ملی پوشان وزنه برداری را مطلوب توصیف کرد و افزود : تا پیش از اعزام به مسابقات اینچئون و جام جهانی قزاقستان 2 بار رکورد گیری خواهیم داشت .

رضا زاده : حداقل 2 مدال طلا سهم ایران از اینچئون خواهد بود

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان حسین رضا زاده در جریان دیدار سید نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری، گزارشی از روند آماده سازی ملی پوشان کشورمان ارائه کرد .
وی گفت : هم اکنون 14 نفر از وزن 62 تا +105 کیلوگرم مرحله دوم اردوی آماده سازی را زیر نظر مربیان برجسته کشورمان اقایان زارع و پانزوان پشت سر می گذارند .
رییس فدراسیون وزنه برداری همچنین توضیح داد :3 مرحله اردوی دیگر هم برگزار خواهیم کرد که این اردوها قطعا بیرون از تهران خواهد بود.
وی افزود : شرایط اردونشینان بسیار خوب است و تا زمان برگزار ی مسابقات به بالاترین سطح از آمادگی دست پیدا خواهند کرد و ما امیدواریم در اینچئون به مدالهای خوش رنگی دست پیدا کنیم .
رضا زاده با بیان اینکه پیش بینی نتیجه در رویداد مهمی چون المپیک اسیایی با حضور کشورهایی چون کره ، ازبکستان و چین بسیار مشکل است ادامه داد : اما کسب 2 مدال طلا غیر ممکن نیست .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر