jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۵۳۴   ۳۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۹

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس برای تمدید قراردادش شرط مهمی دارد: «اگر مهرداد برود برای تمدیدم آمادگی دارم.»

شرط عجیب مدافع پرسپولیس برای تمدید قراردادش

با مصدومیت مهرداد پولادی در فصل گذشته میثم حسینی در 90 درصد بازی های پرسپولیس در نیمه فصل اول به عنوان مهره ثابت به میدان رفت و توانست تا حدودی رضایت علی دایی و کادرفنی را جلب کند.

درست در اواخر بازی‌های لیگ مهرداد پولادی بهبودی از دست رفته را کسب کرد و توانست دوباره جایگاهش را در ترکیب اصلی تیم پس بگیرد. همین موضوع تا حد زیادی باعث ناراحتی میثم حسینی و گوشه کنایه‌های او در محافل مختلف شد. حسینی از اینکه در چند بازی آخر به میدان نرفت شاکی بود.

همچنین او برای تمدید قرارداد فصل آینده عجله ندارد و در خفا گفته ابتدا منتظرم ببینم پولادی چکار می‌کند بعد برای تمدید قراردادم اقدام می‌کنم!

از سوی دیگر چپ پای ملی‌پوش سرخپوشان یعنی پولادی به هیج‌وجه از شرایطش در این تیم راضی نیست. بعد از اینکه مسئولین تیم به این بازیکن پیغام دادند پول به بازیکن مصدوم نمی‌دهند پولادی ناراحت شده و گفته: «به هیچ عنوان قراردادم را با این تیم تمدید نمی‌کنم.»

البته نایب قهرمانی پرسپولیس تا حد زیادی تصمیم جدایی‌طلبان این تیم به ویژه پولادی را تغییر داده و آنها منتظرند تکلیف باشگاه برای فصل آینده مشخص و آنها به پولشان برسند.

اما میثم حسینی همه چیز را در خصوص تمدید قراردادش به مهرداد پولادی ارتباط داده‌ و گفته: «اگر پولادی در پرسپولیس بماند شانس بازی برای من کم خواهد شد. از آن‌جا که اصلا به نیمکت‌نشینی علاقه ندارم باید ببینم تکلیف پولادی با پرسپولیس چه خواهد شد در صورتی‌که او تمدید کند من از اینجا می‌روم. اما اگر مهرداد برود برای تمدیدم آمادگی دارم.»(روزنامه 90)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها