jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۳۹۸۷   ۲۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۵
انصاری فرد و لک به آفریقای جنوبی می روند

دو ملی پوش دعوت شده تراکتورسازی برای حضور در اردوی تیم ملی، راهی آفریقای جنوبی می شوند.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پس از شکست مقابل الاتحاد عربستان و حذف از لیگ قهرمانان آسیا، در آخرین دیدار خود در رقابت های این فصل، به مصاف لخویایی می رود که این بازی جنبه ی تشریفاتی برای هر دو تیم دارد.

کریم انصاری فرد و حامد لک، دو بازیکن دعوت شده از تراکتورسازی به اردوی تیم ملی، مستقیم به آفریقای جنوبی سفر می کنند تا به اردوی تیم ملی اضافه شوند.

تراکتورسازی چهارشنبه هفته آینده در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا میزبان لخویا قطر است.( ایسنا )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها