jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۳۴۹۶   ۲۶ فروردين ۱۳۹۳  |  ۲۳:۱۲
تکذیب خبر تهدید شدن وزیر ورزش و جوانان


خبر چند رسانه در مورد تهدید شدن وزیر ورزش و جوانان به دلیل اصرار بر شفافیت مالی در تیم های فوتبال صحت ندارد.

به گزارش خام جم ورزشی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان خبر سایت یکی از روزنامه ها مبنی بر گفته های دکتر گودرزی در محفلی دوستانه در مورد تهدید شدن او به ربایش فرزندش را تکذیب کرد.

چند رسانه به نقل از این سایت مطرح کردند که وزیر ورزش و جوانان در این جمع دوستانه گفته که به دلیل مقابله با ریخت و پاش ها و پرداخت های میلیاردی در فوتبال تهدید شده تا به خواسته های زیاده خواهان تن دهد. هر چند سیاست وزارت ورزش و جوانان و در رأس آن دکتر گودرزی هم چنان حمایت از فوتبال پاک و قراردادهای شفاف در باشگاه هاست اما شخص وزیر ورزش در هیچ جمع و محفلی از تهدید خود و خانواده اش سخن به میان نیاورده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها