jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۶۶۳۴۸۳   ۲۶ فروردين ۱۳۹۳  |  ۲۲:۱۷

هفت عضو گروه طالبان طی شبانه روز گذشته در درگیری با نیروهای پلیس و ارتش افغانستان کشته و 6 تن دیگر از آنان بازداشت شدند.

کشته شدن 7 عضو گروه طالبان در افغانستان

به گزارش ایرنا، وزارت کشور افغانستان سه شنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که در چندین عملیات مشترک نیروهای افغان و خارجی در استان های کابل، ننگرهار، لغمان، قندهار، میدان وردک، لوگر و پکتیا 7 عضو طالبان کشته ، شش تن بازداشت و تعدادی سلاح سبک و سنگین نیز بدست نیروهای پلیس افتاد.

براساس این بیانیه ؛ در این مدت 29 عدد بمب جاسازی شده در کنار جاده کشف و خنثی شد و 80 کیلوگرم مواد مخدر نیز از استان ننگرهار در شرق افغانستان کشف و ضبط شد.

روز گذشته نیز وزارت کشور افغانستان از کشته شدن 20 عضو گروه طالبان و بازداشت 20 تن دیگر در مناطق مختلف این کشور خبر داده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها