jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۵۳۹   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۷

علیرضا جهانبخش یکی از پدیده های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 برزیل معرفی می شود.

پدیده تیم ملی در جام جهانی: علیرضا جهانبخش

سایت جام جم ورزشی - سایت panorama ایتالیا از علیرضا جهانبخش به عنوان پدیده تیم ملی فوتبال ایران در رقابت های جام جهانی 2014 برزیل نام برده است. جهانبخش که هم اکنون در نایمخن هلند بازی می کند مهاجم است و از نظر این سایت ایتالیایی می تواند در برزیل خوش بدرخشد. او به عنوان بازیکن کناری در ترکیب نایمخن هلتد به میدان می رود اما پست اصلی او بازی به عنوان مهاجم نوک است. جهانبخش موفق شد اولین گل ملی اش را در دیدار مقابل تایلند به ثمر برساند.

اما این روزها بحث حضور جهانبخش در منچستریونایتد مطرح شده است. آیا این بازیکن جوان ایرانی می تواند در این باشگاه بازی کند؟ این سایت ایتالیایی در پاسخ به پرسش خود نوشته که این بستگی به عملکرد جهانبخش در جام جهانی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر