jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۰۵۵   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۰
پورحیدری:الشباب را ببریم به دور دوم صعود می‌کنیم


ما باید فقط به بازی خودمان فکر کنیم البته تراکتورسازی فشاری را تحمل نمی‌کند چرا که این تیم سهمیه و جامش را گرفته و برای ما این بازی بسیار مهم است.
به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال منصور پورحیدری ، در خصوص دیدار استقلال مقابل فولاد خوزستان و برتری آبی پوشان گفت: ما تیم حرفه‌ای و با تجربه‌ای داریم که در دو بازی آخر در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر احساس کردم که شرایط خاصی بر تیم حاکم است و بچه ها با این 2 بردی که به دست آوردند ما را به صعود در لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی در لیگ برتر کشورمان امیدوار کردند. بچه‌ها در این دو بازی با تمرکز و دوندگی بالا توانستند نتیجه خوبی هم بگیرند.
وی ادامه داد: دو حریف آخرمان را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم که به دنبال چه هستیم و استقلال نشان داد می‌تواند به قهرمانی برسد اما در درجه اول ما باید تراکتورسازی را ببریم و بعد ببینیم که بازی‌ها در تبریز و اصفهان چه نتایجی رقم می‌خورد و سپس در لیگ قهرمانان آسیا الشباب را ببریم تا با این 3 امتیاز به صعود از گروهمان امیدوار باشیم.
وی در مورد نحوه بازی استقلال مقابل فولاد اظهار داشت: بچه‌ها می‌دانستند که این آخرین شانس آنها است و اگر این بازی را از دست بدهند دیگر نه می‌توانند قهرمان شوند و نه حتی سهمیه آسیایی بگیرند به همین دلیل با تمرکز زیادی بازی کردند. همانطور که گفتم فولاد را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم و با حوصله و تاکتیک بازی را بردیم البته خیلی‌ها گفتند که ما دفاعی بازی کردیم اما حتی این فرصت را داشتیم تا گل دوم را هم بزنیم اما موقعیت‌های ما از دست رفت.
مدیر فنی تیم فوتبال استقلال در خصوص آخرین دیدار استقلال در لیگ برتر مقابل تراکتورسازی تصریح کرد: تمام بازی‌های هفته آخر همزمان است اما استقلال باید همه تمرکزش را بر روی بازی تراکتورسازی بگذارد و به هیچ چیزی جز این بازی فکر نکند چرا که اگر به جز بازی با تراکتورسازی به بازی دیگری فکر کنند قطعا به مشکل بر می‌خورند.ما باید فقط به بازی خودمان فکر کنیم البته تراکتورسازی فشاری را تحمل نمی‌کند چرا که این تیم سهمیه و جامش را گرفته و برای ما این بازی بسیار مهم است. وقتی بازی ما با تراکتورسازی تمام شد آن وقت به نتایج سایر تیم‌ها نگاه کنیم. اما برای ما مهم این است که تمرکزمان فقط به بازی تراکتورسازی باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر