jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۱۰۰۸   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۶

تقصیر خودمان بود که در مادرید گل نزدیم

کلوپ: به دورتموند افتخار می کنم

بورسیادورتموند آلمان هم در ورزشگاه اختصاصی خود یعنی ایدوناپارک دو بر صفر رئال را شکست داد اما با توجه به شکست سه بر صفر در دیدار رفت از راه یابی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازماند.

کلوپ: به دورتموند افتخار می کنم

سایت جام جم ورزشی - مارکو رویس در دقایق 24 و 37 گل‌های دورتموند را زد. یورگن کلوپ سرمربی دورتموند آلمان در کنفرانس خبری پس از بازی ابتدا به تمجید از عملکرد تیمش پرداخت سپس افسوس موقعیت هایی برای گلزنی را خورد که در دیدار رفت از دست دورتموند رفته بود. وی گفت: به این تیم افتخار می کنم. تمامی اعضای تیم هم به دورتموند و عملکردی که مقابل رئال داشت افتخار می کنند. دورتموند کار بزرگی کرد اما افسوس که نتوانست به نیمه نهایی برسد. کلوپ افزود: دورتموند خیلی خوب بازی کرد و من بازیکنان را تحسین می کنم. تیم حذف شد اما هرگز به دلیل این اتفاق نه به خودم سخت می گیرم نه از بازیکنان دلخورم. البته تقصیر خودمان بود که در مادرید گل نزدیم. وگرنه به نیمه نهایی صعود می کردیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر