jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۱۰۰۸   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۶

تقصیر خودمان بود که در مادرید گل نزدیم

کلوپ: به دورتموند افتخار می کنم

بورسیادورتموند آلمان هم در ورزشگاه اختصاصی خود یعنی ایدوناپارک دو بر صفر رئال را شکست داد اما با توجه به شکست سه بر صفر در دیدار رفت از راه یابی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بازماند.

کلوپ: به دورتموند افتخار می کنم

سایت جام جم ورزشی - مارکو رویس در دقایق 24 و 37 گل‌های دورتموند را زد. یورگن کلوپ سرمربی دورتموند آلمان در کنفرانس خبری پس از بازی ابتدا به تمجید از عملکرد تیمش پرداخت سپس افسوس موقعیت هایی برای گلزنی را خورد که در دیدار رفت از دست دورتموند رفته بود. وی گفت: به این تیم افتخار می کنم. تمامی اعضای تیم هم به دورتموند و عملکردی که مقابل رئال داشت افتخار می کنند. دورتموند کار بزرگی کرد اما افسوس که نتوانست به نیمه نهایی برسد. کلوپ افزود: دورتموند خیلی خوب بازی کرد و من بازیکنان را تحسین می کنم. تیم حذف شد اما هرگز به دلیل این اتفاق نه به خودم سخت می گیرم نه از بازیکنان دلخورم. البته تقصیر خودمان بود که در مادرید گل نزدیم. وگرنه به نیمه نهایی صعود می کردیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها